Zespół

Prawnik Anna Stangenberg

Anna Stangenberg

Założycielka kancelarii z siedzibą we Wrocławiu i w Berlinie, której specjalizacja obejmuje kontakty z  niemieckojęzycznymi klientami i instytucjami oraz reprezentację w sądach polskich i niemieckich.

Radca prawny z adwokackimi uprawnieniami w Niemczech. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu i Izby Adwokackiej w Berlinie.

Zdobytą wiedzę na Uniwersytecie we Wrocławiu i Uniwersytecie Humboldta w Berlinie wykorzystywała w praktyce podczas licznych staży, praktyk i pracy w kancelariach i instytucjach o charakterze międzynarodowym z uwzględnieniem profilu polsko – niemieckiego.

Jej doświadczenie koncentruje się na umiejętności szeroko rozumianego doradztwa prawnego z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i spadkowego oraz prawa spółek z uwzględnieniem spraw sądowych. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną wykorzystując swój patent żeglarski i motorowodny na wodach śródlądowych.

Zespół 2

Mikołaj Sowa

Aplikant radcowski, w 2022 roku ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Absolwent Szkoły Prawa Niemieckiego, działającej na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z Wydziałem Prawa Uniwersytetu Humboldtów w Berlinie oraz Niemiecko – Polskim Stowarzyszeniem Prawników  (DPJV e.V) z siedzibą w Berlinie.

Z Kancelarią związany od 2021 roku. W wolnych chwilach trenuje szermierkę.

Zespół 4

Katarzyna Soczyńska

Studentka czwartego roku prawa na Uniwersytecie Wrocławskim z biegłą znajomością języka niemieckiego i angielskiego uczęszczająca do Szkoły Prawa Niemieckiego, działającej na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z Wydziałem Prawa Uniwersytetu Humboldtów w Berlinie oraz Niemiecko – Polskim Stowarzyszeniem Prawników  (DPJV e.V) z siedzibą w Berlinie.

Absolwentka studiów lingwistycznych na Uniwersytecie Gdańskim z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze korporacyjnych klientów niemiecko- i anglojęzycznych.

Z Kancelarią związana od października 2023 r., gdzie zajmuje stanowisko Asystenta Radcy Prawnego.

W wolnych chwilach uprawia jazdę konną.

Sekretariat w Berlinie

Zespół osób odpowiedzialny za przyjmowanie telefonów i korespondencji w niemieckiej siedzibie: